Záhradné mobilné pece navrhujeme a vyrábame už viac ako 10 rokov. Naša pohyblivá pec okrem toho, že má všetky pozitívne vlastnosti tradičnej záhradnej pece, má navyše jedno veľké plus a to ľahkú manipuláciu a prenos. Totiž, zníženie hmotnosti, uľahčenie používania a zjednodušenie prenášania boli a stále sú pre nás prioritami.
Našim cieľom je udržiavať tradíciu, prostredníctvom prípravy tradičných receptov a jedál pripravovaných robených tak ako ich kedysi pripravovali naše staré matere, či pekári v “ľudových” rozprávkach. Či už ide o malé alebo väčšie rodinné stretnutie, (veľ)trhy, dedinské gurmánske dni, naša pec je pre Vás i Vašich priateľov vždy tou správnou voľbou. Vďaka odolnosti peci bude mať Vaša záhrada užitočnú ozdobu aj celé desaťročia.

V súčasnosti vyrábame tri typy pecí: Pec ClassicPremium a Elite pec. Všetky sú k dispozícii buď na ľahkom stabilnom betónovom podstavci alebo rustikálnom vozíku. Tiež je možné objednať samotnú pec.

Tradícia
Mobilita
Odolnosť
Spoľahlivosť
Dizajn

Tím

V roku 2017 som sa začal venovať distribúcii pecí. Vyskúšal som už viac ako 20 druhov záhradných pecí. Kura v hline ako mäsová špecialita pečená v peci Goliáš získalo ocenenie striebornej varešky na medzinárodnom gastronomickom festivale na Slovensku v roku 2016.

Nakoľko mi pečenie v peci spôsobovalo veľkú radosť, musel som sa o túto radosť podeliť aj s ostatnými. To v mojej hlave vzbudilo myšlienku tieto pece aj predávať. Z lásky ku koníčku sa tak stalo povolanie. Výrobky našej dielne si získali srdcia už stoviek zákazníkov. 

Zákazník úplne z druhej strany. Hlavne len ochutnávam jedlá pečené v záhradnej peci, najradšej mám čerstvo pečené prasa. Raz mi padla pec pri montovaní, ale našťastie nikto (ani pec) nebol zranený. Aj v tých najhorších dňoch som schopný posunúť Goliáša na vozíku.

Partneri

kandfut
kemenceparty