Záhradné mobilné pece navrhujeme a vyrábame už viac ako 10 rokov. Naša pohyblivá pec okrem toho, že má všetky pozitívne vlastnosti tradičnej záhradnej pece, má navyše jedno veľké plus a to ľahkú manipuláciu a prenos. Totiž, zníženie hmotnosti, uľahčenie používania a zjednodušenie prenášania boli a stále sú pre nás prioritami.
Našim cieľom je udržiavať tradíciu, prostredníctvom prípravy tradičných receptov a jedál pripravovaných robených tak ako ich kedysi pripravovali naše staré matere, či pekári v “ľudových” rozprávkach. Či už ide o malé alebo väčšie rodinné stretnutie, (veľ)trhy, dedinské gurmánske dni, naša pec je pre Vás i Vašich priateľov vždy tou správnou voľbou. Vďaka odolnosti peci bude mať Vaša záhrada užitočnú ozdobu aj celé desaťročia.

V súčasnosti vyrábame tri typy pecí: Pec ClassicPremium a Elite pec. Všetky sú k dispozícii buď na ľahkom stabilnom betónovom podstavci alebo rustikálnom vozíku. Tiež je možné objednať samotnú pec.

Tradícia
Mobilita
Odolnosť
Spoľahlivosť
Dizajn

Tím

V roku 2017 som sa začal venovať distribúcii pecí. Kura v hline ako mäsová špecialita pečená v peci XL získalo ocenenie striebornej varešky na medzinárodnom gastronomickom festivale na Slovensku v roku 2016.

Načo by Vám bola pec bez delikátnych receptov?! Práve na tie, ako aj na ďalšie triky a nápady som tu ja! Určite sa zastavte na našom blogu
a nechajte sa inšpirovať tu: https://zahradnapec.sk/blog/

Zákazník úplne z druhej strany. Hlavne len ochutnávam jedlá pečené v záhradnej peci, najradšej mám čerstvo pečené prasa. Raz mi padla pec pri montovaní, ale našťastie nikto (ani pec) nebol zranený. 

Partneri

slov.vyr. high resol.
condortrade velky meder
rs water garden